Zima ako z rozprávky vo Vysokých Tatrách

Zažite pravú zimnú atmosféru v Tatrách. Všetko je pokryté bielou pokrývkou, počujete okolo seba smiech a radosť, praskajúci oheň v krbe, všade cítiť príjemnú vôňu a všetci viac oddychujú a trávia čas so svojimi blízkymi. Tak vyzerá zimná idylka v Grand Hoteli Kempinski High Tatras, kde sa budete cítiť ako v rozprávke.

Anděl na horách

Pamätáte si na český film Anděl na horách, ako sa Gustav Anděl kochal výhľadmi vo Vysokých Tatrách? Presne na také sa môžete tešiť aj teraz a k tomu sa môžu pochváliť aj skvelými snehovými podmienkami, ktoré prajú lyžovaniu. Vy sa o nič nemusíte starať. Concierge v hoteli vám objedná lístky, výstroj a skibusom sa dostanete na svah. Dokonca si na ňom môžete zalyžovať ako prví. Vyskúšať môžete aj bežkovanie. Priamo pri hoteli totiž začínajú trate, ktoré sú osvetlené aj v noci.

Užite si každú chvíľu

Len málokto by odolal večernej prechádzke s lampášom popri zamrznutom Štrbskom plese či pozorovaniu hviezd, kde si môžete užiť dokonalé ticho. Krásnou bodkou za týmto nočným dobrodružstvom budú chvíle strávené v Lobby bare pri praskujúcom krbe, kde sa príjemne zohrejete. Nájdete tu bohatý výber nápojov, koláčov, pečiva a čokolády, páni ocenia kolekciu koňakov a whiskey.

Umenie na tanieri

Doprajte si v Tatrách niečo tradičné a zároveň špeciálne. Pozdvihnite svoj zážitok zo stravovania a ochutnajte počas zimy rôzne delikatesy, ktoré si pre vás pripravil šéfkuchár Miroslav Zamiška spolu so svojím tímom. Aj štedrovečerné menu je inšpirované slovenskými tradíciami, v ktorom si pochutnáte na oplátkach, kapustnici, zubáčovi so zemiakovým šalátom a nebude chýbať ani dezert v podobe vianočnej gule. Vychutnáte si tak čarovné večery za hudobného sprievodu harfistky a tešiť sa môžete aj na špeciálny vianočný darček.

Oáza pokoja

Zabudnite na všetky starosti a dokonale sa zrelaxujte v najkrajšom spa v strednej Európe. V ZION SPA LUXURY vám bude patriť každý jeden moment. Luxusné wellness ponúka rôzne ošetrenia, ktoré vám pomôžu získať duševnú rovnováhu. Vyskúšajte hĺbkovo regenerujúcu procedúru Antistres alebo Borievkové pošteklenie, ktoré po lyžovačke uvoľní vaše svaly i myseľ. Spa je známe nielen vynikajúcimi procedúrami, ale aj priestormi. Tie sa nachádzajú na rovnakej úrovni ako Štrbské pleso, a tak sa priamo z bazéna či vírivky pokocháte bezkonkurenčným výhľadom na jazero a Vysoké Tatry. Stanú sa vašou srdcovkou, kam sa budete radi vracať.

Comments are closed.