Unique space for Unique people

Cieľom jedinečného  konceptu bývania “Unique space for Unique people” bolo odprezentovať nové a luxusné bývanie rezidencie Roličky na Kolibe, za ktorým stojí úspešná developerská spoločnosť MIVO DEVELOPMENT, a keďže bývanie na úrovni nie je iba o lokalite, v tomto projekte zohráva veľkú úlohu aj interiér a jeho vybavenie. Súčasťou projektu boli významné značky ako Slovakia Sotheby’s Int.Realty, Stopka, Ašot Haas, Robert Bartolen, Bang & Olufsen a ďalšie, ktoré symbolizujú kvalitu, luxus a uspokoja aj tú najnáročnejšiu klientelu.

 

Partneri projektu
INTERNATIONAL REALTY

Sieť Sotheby’s International Realty tvorí viac ako 22 000 nezávislých realitných maklérov a má približne 950 kancelárií v 70 krajinách a oblastiach sveta. Realitná spoločnosť sama o sebe vychádza z hodnôt svetoznámeho londýnskeho aukčného domu Sotheby’s, ktorý združuje svetových zberateľov  unikátnych predmetov už od roku  1744.

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka svoje služby kúpy, predaja alebo prenájmu exkluzívnych nehnuteľností nielen v Bratislave a na Slovensku, ale vďaka svojej medzinárodnej sieti  aj kdekoľvek na svete. Ako novinka sa miestnej klientele naskytá možnosť kúpy exkluzívnej nehnuteľnosti v zahraničí z pohodlia bratislavskej kancelárie a so zárukou nadštandardného servisu renomovanej svetovej  značky.

Prostredníctvom pobočky v Bratislave sa uzavrel strategický slovensko-česko-chorvátsky trojuholník regionálnej spolupráce. Tento trojuholník pôsobnosti na realitnom trhu v Chorvátsku, Českej republike a na Slovensku, umožňuje využitie synergií nadštandardných vzťahov všetkých troch krajín k výnimočnému prepojeniu trhu v rámci celej Európy. Slovenská pobočka sa zameria na unikátne vily a luxusné developerské rezidencie v Bratislave a okolí a zastúpi aj región Tatier, kde sa bude orientovať najmä na predaj víkendových apartmánov a horských chát s ponukou služieb.

Ilona Mančíková, riaditeľka slovenskej, českej a chorvátskej pobočky.

Zameraniu slovenskej pobočky napovedá aj jej luxusné sídlo v bratislavskom komplexe River Park. Polyfunkčný a rezidenčný komplex na ľavom brehu Dunaja bol navrhnutý slávnym architektom Erickom van Egeraatom.

Spoločnosť získala do svojho portfólia aj  jedinečný projekt Eleven s 11 rezidenčnými domami a project rezidencie Roličky od renomovaného ateliéru CAKOV & PARTNERS. Ten zahŕňa 9 vilových domov, v ktorých sú v každom tri byty na samostatnom podlaží.

Novootvorená bratislavská pobočka sa teší spolupráci s miestnymi umelcami a dizajnérmi, ktorí majú možnosť si svoje diela prezentovať v našej galérii. Veríme, že Slovakia Sotheby’s  International  Realty  bude adekvátnym  partnerom  nielen pre svojich  kolegov v Prahe a v Splite, ale aj prínosom pre celú globálnu sieť.

STOPKA

Je rodinná firma, ktorá je na slovenskom trhu už od roku 2008. Vďaka know-how svojich architektov a dizajnérov, zručnosti a umu svojich servisných pracovníkov a sile najkvalitnejších svetových značiek, ktoré spoločnosť zastupuje, je schopná navrhnúť pre svojich klientov interiér presne podľa ich osobných predstáv a preferencií. Servisný tím dokáže nielen všetko nainštalovať, ale aj poskytnúť záručný a pozáručný servis. Spoločnosť disponuje tiež vlastným logistickým centrom. 

BANG & OLUFSEN

Bang & Olufsen je globálna značka luxusného životného štýlu, ktorú založili v roku 1925.  Peter Bang a Svend Olufsen, ktorých oddanosť a vízia zostávajú základom spoločnosti.

Bohaté dedičstvo postavené na neochvejnom odhodlaní vytvárať produkty, ktoré posúvajú hranice audio technológie, stále umiestňuje spoločnosť na popredné miesto v oblasti inovácie zvuku. Každý produkt značky Bang & Olufsen sa dnes vyznačuje jedinečnou kombináciou krásneho zvuku, nadčasového dizajnu a bezkonkurenčného remeselného spracovania.

Vo vzorovom byte sú umiestnené produkty BeoVision Ecplise 55 OLED a audiosystém A9, BeoSound 2.

Avantgardná, futuristická Beovision Eclipse je najlepšie ozvučená televízia na trhu a je vybavená technológiou 4K HDR OLED. Kompaktný tenký čierny displej je nový, elegantne vytvorený čierny predný kryt a zvukové centrum, zdôrazňujúc, že televízor je väčší ako súčet jeho častí a navrhnutý tak, aby dokonale integroval váš životný štýl. Televízor Beovision Eclipse sa pripája bezdrôtovo až s 8 reproduktormi, takže pre dokonalý zážitok z priestorového zvuku je špičkový aktívny reproduktor Beolab 50 skvelou záležitosťou.

Spoločnosť Bang & Olufsen predstavila  tento rok (2019) nový Beoplay A9, posledné vydanie ikonického reproduktora spoločnosti Bang & Olufsen, ktorý je všeobecne uznávaný ako jeden z najvýraznejších a najúspešnejších integrácií zvuku a krásy.

Beoplay A9 bol navrhnutý v roku 2012 ako bezdrôtový domáci reproduktor, ktorý môže krásne splynúť alebo presvedčivo vyniknúť. Môže buď stáť na troch drevených nohách, alebo byť zavesený na stenu, aby naplnil všetky obytné priestory bohatým a priestranným zvukom. Ak chcete reproduktor ovládať, jemne posúvajte rukou cez jeho povrch, aby ste nastavili hlasitosť a jednoducho poklepte na preskočenie, prehrávanie a pozastavenie.

BeoSound 1 a BeoSound 2 sú odpoveďou spoločnosti Bang & Olufsen na neustále sa meniaci každodenný život; sú ultra flexibilné, pokiaľ ide o použiteľnosť, možnosti pripojenia a možnosti umiestnenia – a poskytujú bezkonkurenčný zvukový zážitok 360 stupňov bez ohľadu na to, kde sa umiestnia.

AŠOT HAAS

Ašot Haas patrí dnes k najpozoruhodnejším a najúspešnejším mladým autorom na slovenskej výtvarnej scéne. Nie je to len preto, že sa venuje širokému spektru výtvarnej tvorby od sochy, objektu a skla, cez špecifické polohy maľby a grafiky až po dizajnérske realizácie v interiéroch i exteriéroch a skúša aj ďalšie experimentálne disciplíny, ale najmä pre univerzálnosť jeho výtvarného prejavu, a tým i schopnosť komunikácie so súčasníkmi.

RÓBERT BARTOLEN

Tvorba dizajnéra Róberta Bartolena je inšpirovaná prírodou, jej transformáciami, harmóniou, surovosťou, ale aj živočíšnosťou a pudmi. Transformácie materiálov odzrkadľuje Robert vo svojom florálnom umení . Jeho tvorba je známa už po celom svete. Vystavoval v Nagasaki, Moskve či vo viacerých európskych mestách, ale aj v New Yorku. Robert je vôbec prvý slovenský florista, ktorého práce boli publikované v prestížnych odborných zahraničných magazínoch na titulných stranách. Takisto je prvý a jediný slovenský florista, ktorý sa stal ambasádorom Floral Fundamental, ktorý zastrešuje top floristickú špičku z celého sveta.

Comments are closed.