Vydavateľstvo BRANDY  má v portfóliu dva lifestyleové tituly Season report a Inspire magazine a jeden odborný magazín Green Business Revue

Season Report je pravidelný report toho najlepšieho zo sveta luxusu a vyberaného vkusu. Predstavuje unikátny zdroj informácií a noviniek pre čitateľov, ktorí si vedia a chcú naplno užiť svoje bohatstvo. Ponúka výpravné profily najkrajších a najdrahších svetových značiek automobilov, jácht, šperkov, hodiniek, módy, ako aj zaujímavé čítanie zo sveta umenia, dizajnu, architektúry, výnimočných športov, extra špičkových služieb, jedinečnej gastronómie, unikátnych cestovateľských a relaxačných destinácií.

Nechýbajú ani pravidelné reportáže z exkluzívnych spoločenských podujatí ako aj tipy na zaujímavé udalosti a výstavy nasledujúcej sezóny. Jednoducho vám prináša vždy len to „best of the best“. V printovej podobe magazín Season Report vychádza pravidelne ako štvrť ročník už od jesene 2007. Počas pár rokov sa tak na domácom mediálnom trhu vyprofiloval ako jeden z najkvalitnejších periodík  úzko zameraný na oblasť luxusu. Od leta 2011 ho nájdete už aj v elektronickej podobe na internetových stránkach. Redakciu magazínu tvorí profesionálny tím mladých fundovaných žurnalistov, ktorí  časom získali dokonalý prehľad v danej publikačnej oblasti. Keďže so záujmom nepretržito sledujú dianie vo svete luxusu, dostávate garanciu kvality a vysokej úrovne obsahu každého jedného čísla. Veríme, že ak už nie ste, tak sa čoskoro stanete naším verným čitateľom a pravidelným odberateľom tohto jedinečného slovenského magazínu o luxuse.

Staňte sa členom nášho klubu a prevedieme Vás svetom, ktorý nie je pre každého.