Navrhnuté pre pohyb

Skutočne bezdrôtové športové slúchadlá. Definované vami. Vychutnajte si slobodu ísť ďalej s oceňovanými slúchadlami JBL Reflect Flow.

Bez ohľadu na to, či sa nachádzate v telocvični alebo niekde vonku na cestách, bezdrôtové slúchadlá JBL Reflect Flow sa prispôsobia vášmu aktívnemu životnému štýlu. Cvičte, počúvajte hudbu a spravujte hovory bez strachu zo zamotaných káblov, ktoré by vám rušili tempo. Objavte slobodu bezdrôtového životného štýlu aj na cestách.

Slúchadlá sú vybavené ochranou proti vode a potu triedy IPX7, čo vám umožňuje absolvovať najťažší tréning v akomkoľvek počasí. Posilnite týždeň pravidelných tréningov alebo celý deň zábavy 10 hodinami zo slúchadiel a ďalšími 20 hodinami v nabíjacom puzdre. Desaťminútové rýchle nabíjanie vás vráti späť do hry na ďalšiu celú hodinu.

Spravujte hudbu a telefonické hovory s jednoduchosťou, alebo získajte informácie od svojho hlasového asistenta jediným dotykom tlačidla. Pripojenie ku Google Now a Siri azda nikdy nebolo so slúchadlami jednoduchšie. Vďaka funkcii Ambient Aware tiež počujete to, čo sa deje okolo vás, a pritom si stále môžete vychutnávať svoju hudbu. A TalkThru umožňuje konverzáciu bez toho, aby ste museli zložiť slúchadlá.  

Reflect Flow sú pohodlné a bezpečné vďaka patentovaným doplnkom Freebit™ a ergonomicky tvarovaným silikónovým nástavcom do uší, ktoré sú k dispozícii v 3 veľkostiach. Poskytujú výkonný zvuk JBL určený pre pohyb. JBL 5,8 mm menič vybavený charakteristickým zvukom JBL umožňuje výkonný ráz všetkým vašim zoznamom prehrávania.

Slúchadlá JBL Reflect Flow získali prestížne ocenenie EISA pre najlepšie slúchadlá do uší na roky 2019-2020. Ocenenie odovzdáva najinovatívnejším produktom zo sveta spotrebnej elektroniky rovnomenné medzinárodné združenie šiestich desiatok špecializovaných časopisov z 29 štátov. Nič lepšie v kategórii športových doplnkov, ktoré umožňujú plné nasadenie, momentálne neexistuje.

Comments are closed.