junghans_max_bill_damen_047_4657_00

JUNGHANS PRICHÁDZA DO BRATISLAVY

Hodinárske kúsky s luxusným nádychom a svetovým puncom prichádzajú priamo do srdca Bratislavy. Nemecká precíznosť s tradíciou od roku 1861 je zahalená do moderného vzhľadu a má meno Junghans.

Renomovaná nemecká značka Junghans je známa spojením tradície a vysokej funkcionality exkluzívnych modelov hodiniek, ktoré sú určené tak pre pánov, ako aj náročné nositeľky. Junghans už viac ako 150 rokov symbolizuje kvalitu, spoľahlivosť a vášeň. Hodinárske kúsky pochádzajúce z nemeckého Schrambergu sú vyrobené všetkými dostupnými hodinárskymi technológiami, od tradičných mechanických strojčekov a quartz technológie až po solárnu technológiu.

Medzi majstrovské kúsky prestížnej značky sa radia napríklad hodinky typu Meister (v preklade majster), ktorých pôvod siaha ďaleko do obdobia pred druhou svetovou vojnou. Model Meister je vyrobený z tých najvýnimočnejších materiálov, pričom srdce hodiniek je zostavené na mieru a jeho základom je chronometer J82. Za klasickým, elegantným vzhľadom stojí „hodinársky architekt“ Anton Ziegler.

Milovníkov elegancie a jednoduchého štýlu určite zaujme kolekcia Black and White, dua nadčasových modelov s čiernym a bielym ciferníkom. Puristický dizajn podčiarkuje trendovosť, no zároveň je dokonalým odrazom nadčasovosti. Elegantný nádych hodiniek dopĺňa tmavý kožený remienok, ktorý výborne kontrastuje napríklad s bielym ciferníkom. Jemné prevedenie hodiniek s bielym remienkom a bielym ciferníkom sú vynikajúcim doplnkom dámskej šperkovnice. Hodinky sú vybavené quartz technológiou. Exkluzivitu prevedenia podčiarkuje remienok z teľacej kože s prackou z nerezovej ocele, navyše sú hodinky odolné voči striekajúcej vode.

Junghans sa pýši viac ako ako 150-ročnou tradíciou a spĺňa vysoké nároky a požiadavky na kvalitu, spracovanie a dizajn. Aktuálna kolekcia Max Bill je výnimočná moderným, jednoduchým, štýlovým a elegantným dizajnom. Je športová a elegantná zároveň. Nositelia ju tak môžu využiť pri rôznych príležitostiach. Modely z tejto kolekcie sú určené najmä mladých manažérom a podnikateľom, kým kolekcia Meister je obľúbená predovšetkým u staršej vekovej kategórie nositeľov.

V klenotníctve Allegra v Bratislave objavíte modely z kolekcie Max Bill, Meister Calendar, Meister Chronoscope, Meister Driver, Meister Pilot, Meister Ladies, Max Bill, Max Bill Ladies, Max Bill Chronoscope. Cena hodiniek v zlatom prevedení sa začína od 5 000 eur a ak sú aj s remienkom z krokodílej kože, kúpite ich od 10 000 eur.

Comments are closed.