Jedinečný dizajn a vynikajúci zvuk

Americká spoločnosť Harman/Kardon vznikla v roku 1953 a ako jedna z prvých vyrábala zariadenia na kvalitnú reprodukciu zvuku (hi-fi). Jeden zo zakladateľov, Bernard Kardon, z nej odišiel už po troch rokoch a predal svoj podiel Sidneymu Harmanovi. Ten však ponechal v názve značky obe mená. Tie sa stali synonymom kvality vo svete reproduktorov.

Harman viedol firmu až do roku 2007 a do dôchodku odišiel vo úctyhodnom veku 88 rokov. Pred dvoma rokmi ju kúpil gigant Samsung, naďalej však vyrába pod pôvodnou značkou. Jednou z posledných noviniek je reproduktor Onyx Studio 5 s moderným a osobitým dizajnom. Ten je vyjadrený siluetou charakteristického kruhu, prvotriednym textilným krytom ozvučnice reproduktora a integrovanou hliníkovou rukoväťou pre jednoduchú prenosnosť.

Onyx Studio 5 je považovaný za najlepšie znejúci plnohodnotný prenosný Bluetooth reproduktor vo svojej triede. Je vybavený lítium-iónovou batériou, ktorá sa plne nabije za 5 hodín. Čas prehrávania hudby je potom až 8 hodín, čo sa však môže meniť podľa úrovne hlasitosti a tiež v závislosti od prehrávaného audio obsahu.

Môžete s ním streamovať hudbu bezdrôtovo prostredníctvom Bluetooth a vychutnať si zvuk zapĺňajúceho miestnosť. Pripojiť sa dá  k 2 smart zariadeniam súčasne a vy tak môžete striedať prehrávanie hudby. Poskytuje aj bezdrôtový duálny zvuk, ktorý bezdrôtovo spojí dva reproduktory za účelom zdokonalenia zážitku z počúvania hudby. Získavajúci pozornosť v každom uhle je reproduktor Onyx Studio 5 ikonickým dizajnovým kúskom v akejkoľvek domácnosti.

Comments are closed.