REPORT TOHO NAJLEPŠIEHO ZO SVETA LUXUSU

Zaregistrujte sa a staňte sa tak VIP členom magazínu Season Report. Získajte report toho najlepšieho zo sveta luxusu pohodlným spôsobom cez internet. Stačí iba vyplniť nasledujúci formulár a odoslať ho elektronickou cestou. Po schválení členstva získate automaticky bezplatný prístup do archívu predošlých čísiel ako aj možnosť prehliadať a sťahovať PDF verziu magazínu Season Report v digitálnej podobe.

Season report je report toho najlepšieho zo sveta luxusu a vyberaného vkusu. Unikátny zdroj informácii pre čitateľov, ktorí si vedia užívať a vychutnávať svoje bohatstvo. Ponúka zaujímavé a pútavé čítanie, výpravné profily najkrajších a najdrahších značiek automobilov, jácht, šperkov, hodiniek, módy, dizajnu, umenia, architektúry, výnimočných športov, špičkových služieb, jedinečnej gastronómie, unikátnych turistických a relaxačných destinácii, exkluzívnych podujatí z „high society“, ale aj množstvo noviniek zo sveta i domova, jednoducho naozaj len „best of the best“.

Ochrana osobných údajov:
Predplatiteľ v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasí so správou, spravovaním a uchovaním svojich osobných údajov výlučne pre interné účely magazínu Season Report.