REPORT TOHO NAJLEPŠIEHO ZO SVETA LUXUSU

Kvalitné dámske šperkovnice a úložné puzdra na pánske hodiny sú vyrobené z tých najexkluzívnejších materiálov. Mieša sa do nich vášeň rodinného remesla rodiny WOLF a mimoriadne pôsobivý dizajn, ktorý pretvára tieto šperkovnice na umelecké diela do každého šatníka.

WOLF je ikonická európska značka, ktorá bola založená v roku 1834 a dnes je na jej čele už piata generácia rodinnej dynastie. Patrí medzi popredné luxusné spoločnosti sveta, vášeň pre šperkovnice a odkladacie skrinky na pánske hodinky, ako aj lifestylové doplnky sa odzrkadľuje v poskytovanej kvalite a v jedinečnom prevedení. Zakladateľom značky WOLF bol nemecký šperkár Phillip Wolf I., ktorý popri dizajne šperkovníc a pánskych boxov dbal na kvalitu prevedenia a praktické detaily. Od samotného zakladateľa sa vďaka rodinnej generácii pokračovateľov značka rozrástla po celej Európe. Je súčasťou trhu v Severnej Amerike, kde bolo v roku 2001 predaných viac ako jeden milión kožených puzdier na šperky a hodinky.

Značka WOLF ponúka 6 kolekcií šperkovníc a puzdier na doplnky skriniek. Najnovšími prírastkami sú tri luxusné kolekcie, ktoré boli svetu predstavené na tohtoročnej prestížnej výstave Baselworld vo Švajčiarsku.

Kolekcia Marrakesh pozostáva zo šiestich šperkovníc a cestovných doplnkov pre zaneprázdnené, no štýl vyznávajúce ženy. Dizajn kolekcie bol inšpirovaný kúskami z predvádzacích mól v Londýne, Miláne či New Yorku a rodina Wolfových vytvorila jedinečné doplnky, ktoré uspokoja aj náročné biznismenky. Exkluzívna a praktická cestovná šperkovnica je totiž zdobená tisíckou zlatých klincov. Očarujúci doplnok do každého šatníka sa tak premenil na výnimočný šperk, ktorému žiadna žena neodolá.

Elegantná a praktická šperkovnica Palermo má niekoľko pohodlných zásuviek, malé zrkadlo a kombinuje koraly a mäkkú kožu jaštera Téju, všetko v cínovom odtieni. Kolekcia rovnomenného názvu obsahuje šperkovnice rozličných veľkostí, od priestranných boxov s 15 poschodiami až po jednoduché puzdra na šperky, ktoré môžu byť praktickou súčasťou na cestách, aj jedinečným interiérovým prvkom v spálni.

Klasiku reprezentuje kolekcia Caroline, ktorá prichádza na trh v exkluzívnej čiernej, červenej, krémovej alebo jemne ružovej farbe. Materiálom je odolná a mäkká koža doplnená zlatými akcentmi, ktorá má po otvorení k dispozícii aj praktické zrkadlo. Šesť rozličných dizajnov, ktoré variujú od veľkých rozmerov až po komfortné zipsové puzdra na šperky,  môžete ľahko preniesť kamkoľvek je treba.

Výnimočné šperkovnice a praktické puzdra na dámske a pánske hodinky dostanete výhradne v klenotníctve Alegra v Bratislave.

SR JESEN 2016

www.wolf1834.com

www.alegra.sk