REPORT TOHO NAJLEPŠIEHO ZO SVETA LUXUSU

Hovorí sa, že najlepším priateľom ženy sú diamanty. Tieto by boli určite aj najlepším priateľom muža. Ide o ďalšiu verziu miliónovej spodnej bielizne z dielne Victoria´s Secret. Jej hodnota je 3 milióny dolárov.

Renomovaná americká značka vždy koncom roka predvedie to najlepšie zo svojej dielne. A so svetoznámou módnou prehliadkou, ktorá sa koná vždy pre Vianocami, sa spája aj predstavenie Fantasy Bra. Tento rok sa konala vo francúzskom meste lásky – Paríži.

Nejde o obyčajnú podprsenku a spodnú bielizeň. Ale o ozajstný umelecký kúsok. Aj tento raz sa s ňou pohrali renomovaní klenotníci, ktorí sa jej výrobe strávili 700 hodín práce. Zdobí ju neuveriteľných 9 000 vzácnych kameňov, ako sú diamanty či smaragdy. Akcenty sú dotvorené 18-karátovým zlatom. Jej hodnota je 3 milióny dolárov.

Za vzácnym kúskom z dielne Victoria´s Secret stojí tento rok Eddie Borg, a tak ako každý rok, aj teraz v decembri mala tú česť predstaviť Fantasy Bra jeden z anjelikov Victoria´s Secret. Tento rok prst ukázal na čokoládovú krásku Jasmine Tookes. Vlani mala to šťastie topmodelka Lily Aldridge, keď predviedla podprsenku za 2 milióny dolárov. V minulosti sa táto pocta ušla aj ďalším najkrajším ženám tejto planéty ako Adriana Lima, Miranda Kerr a Gisele Bundchen. Tradícia Fantasy Bra sa datuje do roku 1996, keď ju po prvý raz, vtedy len na fotografiách predviedla Claudia Schiffer. Kúsok s názvom Million Dollar Miracle Bra, teda Zázračná milióndolárová podprsenka, mala hodnotu rovný milión amerických dolárov. Odvtedy ju predvádzajú najkrajšie ženy sveta každý rok a vždy za ňou stojí iní renomovaní dizajnér.

Tohtoročná prehliadka sa konala 22. novembra v Paríži, na televíznych obrazovkách ste ju mohli vidieť 5. decembra. Je to pre mňa obrovská česť, že sa môžem pripojiť k ženám, ktoré sú ikony a ktoré som sledovala, keď som vyrastala," uviedla 24-ročná kráska Tookes. 

IW
www.victoriassecret.com
VYDANIE SR ZIMA 2016