REPORT TOHO NAJLEPŠIEHO ZO SVETA LUXUSU

Brilantné talianske klenotníctvo ukrývajúce sa pod značkou Fope už od roku 1929 rozdeľuje svoje šperky na päť charakteristických línií. Ktorým kúskom  obdarujete svojich blízkych?

Flex´it, línia, ktorá bola uvedená na trh v roku 2007, predstavuje súčasný dizajn a šperkárske umenie. Srdcom kolekcie sú náramky a prstene vyrobené patentovanou technológiou, celé zrodené z 18-karátového zlata, ktoré sa svojím tvarom plne prispôsobujú svojmu nositeľovi. Flexibilitu im zabezpečujú drobné zlaté detaily dômyselne ukryté v každom spoji. Línia 900 je stelesnením nadčasovej klasiky. Predstavuje signifikantnú kolekciu značky Fope, pričom jej slávnym reprezentantom je model Novecento – výnimočný charakteristickým vzorom, podľa ktorého ho rozpoznáte na ruke každého nositeľa. Pokračovateľom modelu Novecento je Phylo, ľahký, luxusný, minimalistický kúsok, ktorý vychádza z dizajnu svojho predchodcu, no dýcha súčasnou dobou. Ide o modernú verziu klasického šperku.

Najexkluzívnejší dizajn talianskej značky sa snúbi s výnimočnou technológiou Flex´it v línii označenej ako MiaLuce, prekladom z taliančiny ako moje svetlo. Názov odráža skutočnú podstatu kolekcie, šperky rozhodne zažiaria, keďže sú celé vyrobené z 18-karátových drahokamov a sú doplnené zástupom bielych, čiernych a hnedých diamantov. Vskutku exkluzívna línia, ktorá oslní každú nositeľku či nositeľa. Modely v sebe brilantne spájajú mnohé výrazné prvky a kombinujú materiály, ktorých výsledkom je dokonalá luxusná harmónia. Dynamický nádych dostali modely Solo, ktoré sú dostupné v bielom zlate a každý set s karátmi v rozmedzí 0,17 až 0,5.

Eka Tiny kolekcia je najnovším úspechom spoločnosti. Jedinečná technika talianskeho zlatníctva a unikátny dizajn sa spájajú do nového, moderného celku.  V kolekcii pribudli farebné kamene, náramky, prstene a náhrdelníky v rozličných dĺžkach, líniu obohatili aj dva veľké prívesky. SilverfopeTM je názov pre exkluzívne šperky kombinujúce striebro a paládiom, prvok vyskytujúci sa ako ušľachtilý biely kov v platinových rudách alebo v zliatine so zlatom a striebrom. Žiadny nositeľ sa nemusí obávať nepríjemného znečistenia, aj keď sú  šperky prirodzene biele. Výhodou kolekcie SilverfopeTM je kombinovateľnosť jednotlivých kúskov a hravosť s tým súvisiaca.  Biele zlato a čierne diamanty, neprekonateľná kombinácia ústiaca do elegantných tvarov je srdcom pánskej kolekcie šperkov ukrývajúcich sa pod názvom  J&H. Kolekcia je rovnako fascinujúca na pohľad, ako komfortná a elegantná na nosenie. Ideálna ako darček pre výnimočného muža, blízkeho priateľa či vášho životného partnera.

Ústrednou hviezdou aktuálnej kampane značky Fope je herečka Anna Valle, ktorú zvečnil fotograf Joseph Cardo ako ženu v rodinnom prostredí. Zábery odrážajú  hodnoty rodinného zlatníctva. Šperky Fope odhaľujú vnútornú eleganciu ženy, matky, manželky, a vystihujú jej krásu vo všetkých rolách. Kulisou kampane je, ako inak, malebné talianske mesto Vicenza, odkiaľ spoločnosť pochádza a kde má svoje sídlo.Fope zlatníctvo má korene v Taliansku a vo svete je známe najmä pre výnimočné spojenie tradícií a inovácií. Každý šperk je vytvorený na domácej pôde v duchu hodnôt firmy - kladie dôraz na detail, prináša špičkovú kvalitu a bezchybnú eleganciu. Šperky z kolekcie Fope môžete zakúpiť v klenotníctve Alegra v Bratislave.

SR
www.alegra.sk