REPORT TOHO NAJLEPŠIEHO ZO SVETA LUXUSU

Dych berúca krása, precíznosť, elegantné krivky a inšpirácia v prírode, aj tak by sa dala zhrnúť tvorba umelkyne Annamarie Cammilli, ktorá tvorí jedinečné šperky. Najnovšiu kolekciu nájdete aj v klenotníctve Alegra v Bratislave.

Základom unikátnych šperkov, ktoré vznikajú dôsledným sledovaním prírody, je zlato, ktoré šperkárka Annamaria Cammilli taví do rozličných podôb a vyrába jedinečné doplnky ako náušnice, prstene, náhrdelníky a náramky. Precíznymi zliatinami vzniká mäkký oranžový odtieň, ružové šperky, ľadová biela krása či modely v citrónovej žltej. V portfóliu značky je až šesť unikátnych odtieňov. Výroba v talianskej Florencii čerpá poznatky a skúsenosti starých šperkárskych majstrov, tých najlepších z celého Apeninského polostrova.

Geometrické prvky doplnkov sú zjemnené ladnými krivkami, predlohou aktuálnej kolekcie je zamat a hra svetla a tieňa, jemného pohladenia a vábivej mágie. Lemy šperkov línie Velvet sú posiate briliantmi, kolekcia Texture je určená na každodenné nosenie. Kruh, štvorec a ovál sú základné tvary línie My Way, srdcom kolekcie je vždy diamant, duálna technika dodáva jednoduchému dizajnu hĺbku. Línia Encantada dekoruje veľký diamant do kvetinových tvarov s jemným romantickým nádychom pre všetky ženy milujúce jemnosť a eleganciu. Krásu farebných kameňov prináša línia Santorini, ktorá využíva odlesky vzácnych kameňov a kombinuje ich s rôznymi tónmi zlata. Výsledkom je moderné umenie do šperkovnice každej náročnej ženy.

Annamaria Cammilli, ktorá pôvodne začínala ako umelkyňa, sochárka a výtvarníčka, pretavila svoj talent do výroby šperkov po svadbe v sedemdesiatych rokoch. Jej meno hrdo nosí značka unikátnych šperkov, ktoré vychádzajú zo štyroch kreatívnych konceptov stelesňujúcich oblohu, kvety, vodu a zem. Kolískou umenia a módy je Florencia, rodisko a hlavné sídlo značky Cammilli. Umenie a taliansky pôvab kolujú v DNA celej spoločnosti. Cammilli sa radí medzi popredné šperkárske značky a je známa po celom svete svojím výnimočným spracovaním a neopakovateľnou farbou zlata, ktoré sa na prvý pohľad môže zdať ako maľované. Zamilujte sa aj vy, výhradne v klenotníctve Alegra v Bratislave.

SR

www.alegra.sk
 
VYDANIE SR LETO 2016