REPORT TOHO NAJLEPŠIEHO ZO SVETA LUXUSU

Aká bola?

V duchu tradície a očarujúceho dizajnu emailových šperkov rakúskej značky FREYWILLE sa niesla aj luxusná oslava desaťročného pôsobenia v Bratislave.

Exkluzívne priestory bratislavskej Reduty privítali 150 hostí na nezabudnuteľnom večeri, ktorý spojil milovníkov jedinečných šperkov a popredných osobností zo sveta ekonomiky, kultúry a módy. Významné jubileum desiatich úspešných rokov, ktoré má značka FREYWILLE v Bratislave za sebou, prišiel osláviť aj samotný majiteľ a konateľ firmy Dr. Friedrich Wille so svojou manželkou Simone Grünberger-Wille. „Nadšenie, ktoré  spôsobili naše šperky, a ktoré sme už od počiatku našej existencie v Bratislave zaznamenávali, mi je tým najkrajším darom. Tešíme sa na ďalšie úspešné roky,“ neskrýval svoje nadšenie Dr. Wille.

Slávnostný večer prebiehal pod jesenným mottom, vďaka ktorému si prítomní hostia vychutnali nenútenú atmosféru exkluzívnej prezentácie pestrých kreácií FREYWILLE, pre ktorú dizajnéri značky po prvýkrát navrhli aj oblečenie. Šatové kreácie z papierov vytvorili úžasnú symbiózu spolu so šperkmi, kulinárske zážitky a príjemná hudba s vystúpením Márie Čírovej sa postarali o pestrý program večera.

Prepojenie Viedne a Bratislavy, ktoré vychádza z historického konceptu, sa tak opätovne naplnilo prostredníctvom lásky k umeniu a krásy života. „Zákazníci na Slovensku majú tie ideálne hodnoty, ktoré sú od začiatku dušou a základom našich šperkov. Najmä radosť zo života, ktorá ako inšpirácia predchádza mnohým našim kreáciám, a je pevne zakotvená v slovenskej duši – aj preto sa k sebe tak veľmi dobre hodíme,“ skonštatoval Dr. Wille.

Exluzívna lokalita bratislavskej FREYWILLE predajne v historickom centre hlavného mesta je zaujímavá pre Slovákov, aj turistov. Interiérový dizajn a inovácie v priestoroch butiku sú aj vďaka blízkosti Viedne vždy rýchle. Pôžitok z nakupovania tak podporuje  nový koncept dizajnu predajne charakteristický čistými líniami zameranými na pestrofarebné umelecké dizajny šperkov. Interiér žiari svojou jedinečnou sofistikovanou atmosférou. Najobľúbenejšími kúskami klientov v Bratislave sú tie najexkluzívnejšie FREYWILLE línie, 18-Karat and Diamonds Edition. Táto edícia je významná nielen jedinečnými vypaľovanými emailovými dizajnmi, ale aj kombináciou žiarivých diamantov a hodnotného 18-karátového zlata.

Viedenská manufaktúra FREYWILLE sa stala synonymom luxusu a noblesy, emailové šperky s očarujúcimi motívmi robia radosť milovníkov šperkov a umenia v 103 butikoch po celom svete.

www.freywille.com
VYDANIE ZIMA 2014