REPORT TOHO NAJLEPŠIEHO ZO SVETA LUXUSU

Prestížny klenotnícky dom Chopard sa zahľadel do modelky Hilary Rhoda, ktorá sa stala novou tvárou kampane kolekcie Maison Chopard. Svojím pôvabom stelesňuje dokonalú Imperiale Woman – cisárovnú.

Charizmatická a zvodná 28-ročná modelka Hilary Rhoda je novou tvárou kampane značky Chopard a svoje výnimočné kvality ukázala pri samotnom fotení. Jej očarujúci úsmev aj priamy a neodolateľný pohľad môžu odpútať pohľad od novej kolekcie výnimočných šperkov, ktorá bola po prvý raz oficiálne predstavená na septembrovom filmovom festivale v Benátkach.

Americká modelka Hilary Rhoda nie je vo svete modelingu vôbec neznámym pojmom, keďže bola dlhoročnou tvárou kozmetického gigantu Estée Lauder a tiež sa tri roky po sebe v rokoch 2009 - 2011 objavila na stránkach plavkového editoriálu prestížneho časopisu Sports Illustrated Swimsuit Issue. Vďaka exkluzívnej spolupráci s kozmetickým koncernom Estée Lauder zarobila viac ako 2 milióny dolárov za predchádzajúcich 12 mesiacov, za čo ju magazín Forbes zaradil na dvanáste miesto rebríčka TOP 15 Najlepšie zarábajúcich supermodeliek sveta. Objavila sa na móle prehliadky Victoria´s Secret v roku 2012, má za sebou kampane pre mnohé renomované módne domy a v roku 2013 sa posunula na šiestu priečku najlepšie platených modeliek v zozname prestížneho časopisu Forbes.

Očarujúca kráska, ktorá je zasnúbená s bývalým profesionálnym hokejistom Seanom Averym, sa objaví na vizuáloch kampane Maison Chopard, ktorá sa viaže na štyri kolekcie.

SR

www.chopard.com
VYDANIE JESEŇ 2015