REPORT TOHO NAJLEPŠIEHO ZO SVETA LUXUSU

Dobrý a zdravý spánok je pre mnoho ľudí dôležitý, pretože len dokonalé prebudenie ich naštartuje energiou do náročného dňa. Na to, aby bol vás spánok dokonalý, stačí málo – kvalitná posteľ aj matrac, ktoré ponúka spoločnosť Sleep4U.

Majitelia spoločnosti Sleep4U Jitka Frühaufová a Martin Novák sa vo svete postelí a matracov pohybujú už 9 rokov. „Každoročne si robíme prieskum trhu a na základe prísnych kritérií hľadáme výrobcov, ktorí sú overení. Našimi hlavnými značkami matracov sú Technogel, Tempur, ale ponúkame  produkty aj od lokálnych výrobcov. Výrobky vyberáme  nielen na základe komfortu pre zákazníka, ale vysoký dôraz kladieme aj na zdravotný aspekt, aby mu matrac  spolu s roštom zabezpečil hlboký regeneračný spánok počas noci. Matrace vyberáme nielen podľa skúseností, ale aj životnosti, záruky či servisu,“ hovoria majitelia  spoločnosti.
Vo svojom podnikaní sa sústreďujú na spoločnosti z Talianska, Nemecka,  Dánska, ale aj Nórska. Napríklad výrobca postelí  Jensen, ktorý je výnimočný v segmente  boxspringových postelí, jednak svojou dlhou  tradíciou, ale aj veľmi inovatívnymi technológiami   v tomto segmente postelí. Talianske čalúnené postele so zmyslom pre detail sú zase z dielne  Dorelan. Oku lahodiaci taliansky dizajn s vysokou mierou praktickej využiteľnosti sa vyznačuje aj ľahkou údržbou.

SR

VYDANIE SR JESEN 2016